Úspory navíc po zateplení

Vyměnili jste okna,
zateplili dům
a přesto platíte
hodně za vytápění?

Existuje spolehlivé
řešení...

>>    čtěte více

Provoz tepelných zdrojů

Provoz tepelných zdrojů

Provozováním tepelných zdrojů všech kategorií (plynové kotelny, kotelny na pevná paliva, předávací stanice pára/voda voda/voda, zdroje solární tepelné energie) garantujeme našim zákazníku spolehlivou a ekonomickou dodávku tepelné energie.

V souvislosti s provozem tepelných zdrojů zajišťujeme služby od běžné obsluhy a provozních zásahů až po pravidelné kontroly a revize vyhrazených technických zařízení vč.odstraňování závad po revizích i případné komplexní rekonstrukce tepelných zdrojů. Disponujeme specialisty v oblasti provozu tepelných zdrojů, vyškolenými a vybavenými servisními pracovníky, schopnými plně zabezpečit bezporuchovou dodávku tepelné energie pro Vaše potřeby.

Provádíme roční servisní prohlídky kotlů DAKON, VIADRUS, VIESSMANN, IMMERGAS, BAXI, BRÖTJE a další...

Spolehlivým a ekonomickým provozem tepelných zdrojů přinášíme našim zákazníkům úspory v platbách za energie.
Inovativními návrhy v oblasti technického řešení při případných rekonstrukcích tepelných zdrojů je vytvořen předpoklad dalších úspor provozních nákladů na energie.

Konkrétní nabídku na provoz Vašeho tepelného zdroje s vyčíslením nákladů a uvedením přínosů provozování naší společností lze po seznámení s konkrétní situací obratem zpracovat a předložit k Vašemu posouzení.

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.(info@igb.cz)

Těšíme se na spolupráci. Team IGB Holding, a.s.


KONTAKTNÍ FORMULÁŘ