Úspory navíc po zateplení

Vyměnili jste okna,
zateplili dům
a přesto platíte
hodně za vytápění?

Existuje spolehlivé
řešení...

>>    čtěte více

Tepelné zdroje

Naše společnost je pro Vás připravena realizovat jak komplexní dodávku tepelných zdrojů všech kategorií tzv. na klíč, tak výstavbu (rekonstrukci) tepelného zdroje dle Vaší projektové dokumentace.

Jedná se zejména o:

  • Plynové kotelny
  • Předávací stanice
  • Solární systémy pro přípravu teplé vody
  • Tepelná čerpadla

Při výstavbě „na klíč“ pro Vás zajistíme veřejnoprávní projednání, zpracování projektové dokumentace (více odkaz PROJEKCE), výstavbu, rekonstrukci či opravu až po uvedení zdroje do provozu včetně všech povinných kontrol, zkoušek a revizí.

Veškerá činnost je realizována s využitím moderních technologií a technologických postupů zejména pak v oblasti samotných zdrojů tepla a systémů měření a regulace.
To umožňuje při optimální investici do rekonstrukce dosáhnout nejnižších nákladů na budoucí provoz.

Montáže technologie provádíme převážně vlastními vyškolenými pracovníky. Klademe důraz na kvalitu prováděného díla neustálým vzděláváním našich pracovníků o nových technologických postupech montáží.

Kvalitně provedené dílo nejen dobře vypadá, ale především zajišťuje svému majiteli spolehlivý a hospodárný provoz s dlouholetou životností.

Předáním dokončeného tepelného zdroje naše práce nekončí.
Jsme připraveni Vám nabídnout následný servis a provoz Vašeho tepelného zařízení.

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.(info@igb.cz)

Těšíme se na spolupráci. Team IGB Holding, a.s.Tepelné zdroje Tepelné zdroje Tepelné zdroje Tepelné zdroje Tepelné zdroje Tepelné zdroje


KONTAKTNÍ FORMULÁŘ